KONST / Litografier / Färglitografi 14332102
nr 1433 2102
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 40/360, "Bastugatan". Färglitografi, bildmått: 45x54, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
måndag 22 november 2021
kl 20:04:58
22 nov
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg